Artykuły o zdrowiu i urodzie - porady kosmetyczne

Ta sekcja poświęcona jest poradą kosmetycznym. Jeśli masz jakieś nurtujące pytanie, o którym chciałabyś się dowiedzieć czegoś wiecej skorzystaj z pytania do kosmetyczki. Chętnie odpowiem na wszelkie pytanie z kosmetyki, urody, pielęgnacji. Doradzę jaki zabieg będzie dla Ciebie najlepszy. Porady kosmetyczne są bezpłatne. W przypadku pytań związanych bezpośrednio ze skórą, cerą czy po prostu problemy, które wymagają oceny zapraszam do salonu kosmetycznego Sol-Lar na al. Kościuszki 123 w Łodzi.

Pozdrawiam kosmetyczka,
Mirosława Kicka

Lasery budzą coraz większe zainteresowanie. Czytamy w opisie, że jedna z funkcji to usuwanie owłosienia, ale czy to do końca prawda? Depilacja IPL i laserowa nie wiele się od siebie różnią. Zadaniem obu tych urządzeń jest trwałe usunięcie włosów.
Czytaj więcej...Czynniki zewnętrzne (promieniowanie UV, skażenia, infekcje, stres, nikotyna) oraz wewnętrzne (ogólna kondycja organizmu) przyspieszają proces starzenia się skóry. Musimy dostarczać organizmowi witaminy A, która jest głównym czynnikiem rozwoju zdrowych ludzkich tkanek.  Czytaj więcej...Pomiędzy psychiką a skórą istnieje wiele związków. W języku potocznym mówi się zbladł ze strachu, zaczerwienił się ze wstydu, spocił się z przerażenia. A więc skóra jest zwierciadłem naszego stanu psychicznego, a nasze emocje mogą mieć na nią znaczący wpływ. 
Czytaj więcej...Masaż to najstarsza z dziedzin sztuki lekarskiej. Wywodzi się z Chin i Indii. Hindusi praktykowali masaż już ok 2000 lat p.n.e. Również Juliusz Cezar leczony był masażem. W niektórych państwach słowiańskich ( i także w Polsce ) istniały łaźnie parowe, w których klepano się ...
Czytaj więcej...

Polecamy zabiegi w dziale darmowe porady kosmetyczne:

Depilacja  |   Henna  |   Makijaż  |   Manicure  |   Masaż  |   Czyszczenie Twarzy  |   Pedicure  |   Piercing  |   Zabiegi Kosmetyczne
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.