Profesjonalny ślubny, dzienny, wieczorowy

     
Makijaż to sztuka, która odkrywa zalety twarzy i stara sie wydobywać jej indywidualne cechy. Trendy w modzie są ważne, ale nie są decydujące. Oczywiście chodzi o to, by wyglądać dobrze i promieniować pewnością siebie.
     Makijaż to również wysyłanie sygnałów erotycznych: "popatrzcie oto osoba pewna siebie, która ma świadomość, że dobrze wygląda i przyciąga wzrok zachwyconych mężczyzn."
     Makijaż powinien dać kobiecie pewność , że zalety i piękno jej twarzy dostrzegane są również przez innych.

Proponuję:

Makijaż dzienny

- najbardziej naturalny. Polecam kiedy macie spotkanie koleżeńskie, okazjonalny lunch itp.

Makijaż wieczorowy - sylwestrowy

- jest bardziej wyrafinowany, intensywniej podkreslający cechy naszej osobowości. Wyraziste oko, dobrze wytuszowane rzęsy dodające seksapilu. Nie może też zabraknąć refleksów na twarzy.

Makijaż ślubny

- czysty odświeżający twarz, a jednocześnie podkreślający walory. Makijaż ślubny nie powinien być agresywny. Świetnie sprawdzają się tu pogodne, pastelowe kolory.
     Wykonuję również okolicznościowe makijaże dla gimnazjalistów, dla studentów, licealistów, maturzystów i ostatnio modne lekkie makijaże dla dzieci do pierwszej komunii.
To tylko przykłady, ale jestem w stanie wykonać dowolny makijaż dostosowany do wyglądu, owalu twarzy, oczu, ust itp. Najpierw zrobię rozeznanie, a po skonsulotwaniu z klientką zaproponuję moją wizję. Serdecznie zapraszamPoniżej znajdują się proponowane ceny standardowych makijaży.
6. makijaż dzienny 75 zł
7. makijaż wieczorowy /ze sztucznymi rzęsami/ 110 /160/ zł
8. makijaż ślubny / w dni wolne od pracy-cena podwójna / 160 /320 / zł
Jeśli mają Państwo jakieś pytania proszę o kontakt telefoniczny. Chętnie udzielę wszelkich odpowiedzi tel.: 501-154-097
Gabinet kosmetyczny Sol-lar - al. Kościuszki 123 Łódź, III piętro, pokój 317


Salon Kosmetyczny Sol-Lar poleca zabiegi:

Depilacja  |   Henna  |   Makijaż  |   Manicure  |   Masaż  |   Czyszczenie Twarzy  |   Pedicure  |   Piercing  |   Zabiegi Kosmetyczne
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.