Czyszczenie twarzy, oczyszczanie pleców Łódź

     
Czyszczenie skóry(twarz, plecy) - to usunięcie bakterii, kurzu, brudu i zrogowaciałego naskórka w celu lepszej penetracji preparatów stosowanych do pielęgnacji skóry.
 1. Najpierw wykonuję dokładny demakijaż twarzy/pleców. W zależności od rodzaju skóry używam różnych środków (mleczko, śmietanka lub środki żelowe beztłuszczowe) o PH zbliżonym do PH skóry. Środki te nie zawierają mydeł i pienią się w kontakcie z wodą. Zawierają składniki czynne, wyciągi ziołowe oraz olejki aromatyczne. Wszystkie te składniki łagodzą podrażnienia i wspomagają odnowę komórek ( odradzam mycie skóry mydłem i wodą, gdyż mydło hydrolizuje w wodzie i tworzą się substancje szkodliwe dla skóry o działaniu drażniącym i wysuszającym ).
 2. Następnie tonizuję i peelinguję twarz w celu usunięcia warstwy rogowej( martwej ) naskórka. Peelingi też są różne, stosowane w zależności od rodzaju skóry.
 3. Przed oczyszczaniem rozpulchniam skórę twarzy kataplazmą ziołową. Mieszankę ziołową w różnych proporcjach przygotowuję sama stosownie do cery. Ciepłe zioła rozpulchniają twarz przez co późniejsze oczyszczanie twarzy jest mniej bolesne i bardziej skuteczne. Rozpulchnianie trwa ok. 10min.
 4. Następny etap to mechaniczne czyszczenie twarzy ( wyciskanie dłońmi w sterylnych rękawiczkach - korzystanie z urządzeń które ścinają wierzchnią warstwę skóry jest nieskuteczne w przypadku osób z wykwitami ropnymi, które trzeba wydobyć spod skóry, a takich osób jest najwięcej ).
 5. Następnie dezynfekuję twarz wodą utlenioną, osuszam i wykonuję darsonwal, który ma działanie głęboko dezynfekcyjne i dotleniające skórę.
 6. Skórę nawilżam wapozonem z ozonem ok. 15min.w celu złagodzenie podrażnień.
 7. Następnie wprowadzam w naskórek lek przy pomocy prądu galwanicznego
 8. Kolejny etap to lampa solux z niebieskim filtrem, która działa na skórę łagodząco i uspokajająco.
 9. Na koniec w celu zamknięcia porów skóry nakładam maseczkę w zależności od potrzeb skóry:
  • porcelanową
  • z pyłu wulkanicznego
  • pomidorową
  • algi lub jeszcze inną
  o działaniu ściągającym lub odżywczym
 10. Wykończenie zabiegu i przygotowanie twarzy do wyjścia z gabinetu
 11. Na koniec przekazuję zalecenie dotyczące pielęgnacji twarzy w domu.
 12. Zapraszam też na zabiegi seryjne po oczyszczeniu, które przyspieszają regenerację naskórka oraz zapewniają czystość skóry przez dłuższy czas.
To samo dotyczy oczyszczania pleców.
Cały zabieg trwa 2-3 godziny w zależności od stanu skóry.Poniżej znajdują się ceny oczyszczenia twarzy i czyszcenia pleców:
42. oczyszczanie twarzy lub pleców (bardzo dokładne - min. 2h) 200-250 zł
Przedział cenowy uwarunkowany jest stopniem zanieczyszczenia skóry twarzy lub pleców.
Koszt usługi możliwy jest do określenia tylko podczas wizyty w gabinecie. Na zabieg należy się umówić przynajmniej dzień wcześniej. tel. 501-154-097
Gabinet kosmetyczny Sol-lar - al. Kościuszki 123 Łódź, III piętro, pokój 317
Serdecznie zapraszam.


Salon Kosmetyczny Sol-Lar poleca zabiegi:

Depilacja  |   Henna  |   Makijaż  |   Manicure  |   Masaż  |   Czyszczenie Twarzy  |   Pedicure  |   Piercing  |   Zabiegi Kosmetyczne
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.