O mnie - kosmetyczka Mirosława Kicka

Ja
Jestem osobą pogodną, pozytywnie nastawioną do świata i ludzi. Mam w sobie dużo dziecięcej ciekawości świata i dlatego wciąż podejmuje nowe wyzwania. Optymizm daje mi dużo pozytywnej energii, którą dzielę się z moimi klientami.
W każdy wykonywany zabieg wkładam dużo serca. Jestem zodiakalnym bykiem, a więc estetką i pedantką.
Żyję bardzo aktywnie, dlatego drugą stroną życia, są moje sportowe pasje. Szczególnie narciarstwo sprawia mi niesamowitą radość. Szusując po stoku czuję się wolna jak ptak.
Właśnie w górach ładuje swoje akumulatory. Natomiast lato to żagle, nurkowanie, las i grzyby.
Mój kontakt z naturą sprawia, że jestem w innym wymiarze. W konfrontacji z majestatem gór i żywiołem wodnym czuję się małym pyłkiem na tej ziemi, dlatego pokora nie jest mi obca, pokora pozwalająca na ciągły rozwój. Istnieje jeszcze taniec, bez którego nie wyobrażam sobie życia.
Bardzo mnie interesuje filozofia życia krajów orientu według której życie zależy od jakości naszych myśli.
Aktualnie uprawiam tai-chi. Jest to gimnastyka wywodząca się z Chin, która fantastycznie regeneruje stawy i podnosi odporność organizmu. Ćwiczę również jogę i medytuję.
Joga bardzo mnie wycisza i pomaga osiągnąć stabilizację duchową.
Medytacja to krok ku świadomemu życiu. Nasze emocje nie przychodzą z zewnątrz,ale my sami je tworzymy. Każdy z nas urodził się z potencjałem by być wielkim człowiekiem, przekraczać granice i rozwijać swoje możliwości. Tylko od nas zależy ile z tego osiągniemy.
I to jest nasz potencjał.

Rozpisałam się, ale psychologia, to też jedna z moich pasji.
Muszę się przyznać, że przez wiele lat pracowałam w zawodach architektoniczno-plastycznych i teraz moje zdolności manualne bardzo przydają się w zawodzie kosmetyczki. Pomaga mi to w odpowiednim łączeniu barw oraz delikatnym korektom twarzy za pomocą makijażu. Lubię takie wyzwania, kocham kolory i miękką kreskę.
W kręgu moich zainteresowań jest również medycyna niekonwencjonalna. Wierzę, że źródłem zdrowia jest harmonia wewnętrzna. Ukończyłam seminarium reiki. Reiki powoduje zrównoważenie energii. Zmęczenie i stres to wyznaczniki cywilizacji. Masaż reiki, to zabieg, który odciąża nie tylko ciało, ale i duszę.
Myślę, że każda osoba odwiedzająca mnie w gabinecie czuje moją pozytywną energię i przyjazne nastawienie. Pomimo, że nie jestem już nastolatką, mam świetny kontakt z młodzieżą.
W moim gabinecie kosmetycznym panuje specyficzny klimat i pozytywna aura, co powoduje, że klienci, którzy raz do mnie trafią, zawsze wracają.

Mam nadzieję, że moje refleksje przybliżyły mój wizerunek kosmetyczki oraz człowieka.
Mirosława Kicka


Salon Kosmetyczny Sol-Lar poleca zabiegi:

Depilacja  |   Henna  |   Makijaż  |   Manicure  |   Masaż  |   Czyszczenie Twarzy  |   Pedicure  |   Piercing  |   Zabiegi Kosmetyczne
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.