Bezpieczny piercing w studiu Sol-lar

     
Już od zarania dziejów ludzie ozdabiali swoje ciało kolczykami. Zdobienie ciała kolczykami występowało w wielu kulturach. Dowody na występowanie kolczykowania sięgają 9 wieku p. n. e. Przekłuwano ciało w starożytnym Egipcie, Rzymie, nawet Majowie i Aztekowie ozdabiali się kolczykami. 2000 lat p. n. e., piercing pojawił się również w Chinach. Różne były motywacje zdobienia ciała kolczykami. U jednych była to oznaka wysokiego statusu społecznego ,u innych dowód męstwa i odwagi. Rozwój zainteresowania body piercingiem rozpoczął się w latach 70-tych XX wieku w U.S.A. Zainteresowanie kolczykowaniem przetrwało do dzisiaj.
Przekłuwamy bardzo różne części ciała.
     Często wykonywanymi zabiegami w gabinetach kosmetycznych są: np. piercing ucha, górnej i dolnej wargi, łuku brwiowego,przekłuwanie skrzydełka, nosa czy sutków, pępka oraz części intymnych. Do piercingu używam sterylnych kolczyków ze stali chirurgicznej lub tytanu. Kolczyki tytanowe wskazane są dla osób,które są alergikami na metale.
Tytan jest dobrze tolerowany ze względu na małą zawartość niklu w swoim składzie.

     Piercing można wykonywać jedynie w obrębie zdrowej, niezmienionej chorobowo skóry.
Skórę myję kilkakrotnie jałowym gazikiem . Do zabiegu używam jałowych narzędzi wysterylizowanych w autoklawie chirurgicznej. Sterylne kolczyki wykonane są ze stali chirurgicznej lub tytanu.
     Zabieg wykonuję w jałowych rękawiczkach chirurgicznych sprzętem jednorazowym (wenflon).
Przebicie w obrębie ucha tzw. płatek ucha wykonuje specjalnym pistoletem. Czas gojenia to ok 6 tygodni. Zabiegi wykonuję bardzo bezpiecznie i bezboleśnie.
     W początkowym okresie miejsce przekłute należy zawsze pokrywać jałowym kompresem gazowym i stosować się do moich zaleceń. Studio kosmetyczne Sol-Lar serdecznie zaprasza.Proponuję przebijanie bardzo różnych części ciała. Najczęściej spotykane miejsca wraz z cenami wyszczególnione są poniżej. Cena zawiera kolczyk.
34. dwoje uszu (dolna część - bez chrząstki - 2 kolczyki w cenie ) 65 zł
35. jedno ucho (inne miejsca - z chrząstką - 1 kolczyk w cenie) 100 zł
35a. jedno ucho (industrial lub tragus - 1 kolczyk w cenie) 120 zł
36. język 100 zł
37. pępek 120 zł
38. warga 100 zł
39. nos 65 zł
40. łuk brwiowy 100 zł
41. miejsca intymne 200 zł
W pozycjach gdzie jest podany przedział cenowy, koszt przekłucia zależy od fragmentu proponowanej części ciała. Aby uzyskać dokładną cenę prosimy o kontakt telefoniczny:
tel.: 501-154-097
UWAGA!
Osoby niepełnoletnie powinny przyjść z opiekunem (rodzicem) oraz przynieść legitymację szkolną.
Zapraszam na bezpieczny i bezbolesny piercing.
Gabinet kosmetyczny Sol-lar - al. Kościuszki 123 Łódź, III piętro, pokój 317

Salon Kosmetyczny Sol-Lar poleca zabiegi:

Depilacja  |   Henna  |   Makijaż  |   Manicure  |   Masaż  |   Czyszczenie Twarzy  |   Pedicure  |   Piercing  |   Zabiegi Kosmetyczne
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.