sol-lar.pl

sol-lar.pl – moda, uroda, lifestyle, zdrowie, dieta

Patelnie Gerlach
Lifestyle

Patelnie Gerlach, czyli nowa jakość w Twojej kuchni

Patelnie Gerlach to produkty, których nie trzeba szerzej przedstawiać- z pewnością słyszał o nich każdy, komu przyszło wyposażać własną kuchnię. Niemniej jednak w ostatnim czasie nieco zniknęły w tłumie innych garnków i patelni, które- jak się okazuje- niekoniecznie spełniają oczekiwania użytkowników. Dzięki patelniom Gerlach gotowanie będzie znacznie prostsze i bezpieczniejsze.

Czym charakteryzują się patelnie Gerlach?

Dlaczego warto wybrać patelnie Gerlach do swojej kuchni? Są to produkty, które charakteryzuje najwyższa jakość wykonania. Ceramiczna powłoka pozbawiona jest PTFE i PFOA, co gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania. Nieprzywieralna powłoka pozwala uniknąć konieczności smażenia w dużej ilości tłuszczu, gotując przy tym znacznie zdrowiej. Rączki patelni wykonane są z nienagrzewającego się materiału, przez co gotowanie staje się o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze. Można bowiem bez problemu przestawić lub podnieść naczynie, jeśli to konieczne. Co ważne, patelnie Gerlach są w stanie posłużyć nam przez dłuższy czas, a wszystko dzięki trwałym, odpornym na uszkodzenia mechaniczne materiałom. Znajdziemy je w sklepie internetowym Indelo, w którym dostępne są naczynia o różnych wymiarach.

Jak wykorzystać patelnie Gerlach w swojej kuchni?

Niepozorna patelnia znajduje szerokie zastosowanie w kuchni prawdziwego pasjonata kulinarnego. Można wykorzystać ją do:

  • smażenia,

  • duszenia,

  • grillowania,

  • odgrzewania potraw.

Smażenie, choć nie jest najzdrowszym sposobem przygotowywania dań, nie musi być szkodliwe. Wszystko dzięki odpowiedniej powłoce oraz minimalnej ilości tłuszczu, jakiej trzeba użyć w przypadku patelni Gerlach. Można też na nich dusić (z dodatkiem niewielkiej ilości tłuszczu), grillować czy odgrzewać, w zależności od potrzeb własnych.

Jaką patelnię Gerlach wybrać?

W każdej kuchni przydatna będzie jedna duża patelnia i jedna o mniejszych wymiarach. Pamiętajmy, że gotując, zawsze dobieramy rozmiar naczynia do ilości potrawy- dzięki temu cała procedura będzie ekologiczna i ekonomiczna. Marka Gerlach ma w swojej ofercie różnorodne patelnie, w tym przeznaczone na przykład do grillowania. Warto je wybrać, jeśli lubimy jeść zdrowo. Przygotowując różnego rodzaju gulasze czy inne dania z sosem, optymalnym wyborem będzie patelnia głęboka. Ciekawym rozwiązaniem jest także patelnia typu wok, która sprawdzi się w przypadku potraw azjatyckich. Każdy model prezentuje wysoką jakość wykonania, dzięki czemu nasze dania zawsze będą smakować idealnie, a gotowanie stanie się dla nas prawdziwą przyjemnością.

Materiał zewnętrzny