sol-lar.pl

sol-lar.pl – moda, uroda, lifestyle, zdrowie, dieta

Moda

Modne dodatki

Kompletowanie garderoby na nowy sezon powinno być bardzo dobrze przemyślane. Poszczególne elementy stroju muszą do siebie jak najlepiej pasować. płaca się ograniczyć ilość kupowanych rzeczy, ale zadbać o spójność kolorystyczną. Dzięki temu ciuchy będzie można dowolnie ze sobą mieszać i łączyć. Da to wiele możliwości tworzenia ciekawych i różnorodnych stylizacji. W takim przypadku modna biżuteria może okazać się doskonałym wyborem.

Modne dodatki

Przy pomocy dodatków bez problemu wprowadzi się trendy do codziennych strojów. Równocześnie akcesoria mogą być bardzo często wykorzystywane, aby urozmaicać stonowane stylizacje. Najprościej jest postawić na kolczyki. Taki element przykuwa uwagę i od razu rzuca się w oczy. Dzięki temu cały strój nabiera elegancji. Szczególnie jeśli dobiera się błyszczącą biżuterię. Nawet w połączeniu z prostą sukienką będzie wyglądała efektownie. Kolejną opcją są naszyjniki. Tu można pozwolić sobie na nieco bardziej uniwersalne modele. Będą dobrze widoczne i doskonale wyeksponowane na szyi. Dzięki temu staną się istotnym elementem ubioru nawet jeśli będą dość subtelne. Można zdecydować się na łączenie ze sobą kilku łańcuszków i wisiorków. Przemyślane kompozycje pozwolą podkreślić dopracowanie całej stylizacji i zapewnią unikatowość. Coraz bardziej popularne stają się również komplety pierścionków. Można kupić gotowe zestawy delikatnych obrączek, które są jedynie lekko urozmaicone niewielkimi kamieniami. Dzięki temu są niezwykle wygodne i sprawdzają się na co dzień. Równocześnie nie pozostają niezauważone. Latem warto postawić na biżuterię z kryształkami, które odbijają światło i mienią się w słońcu. W trakcie wyprzedaży można znaleźć uniwersalne i ponadczasowe akcesoria w doskonałych cenach. Warto mieć to na uwadze i regularnie przeglądać ofertę ulubionych sklepów. Dzięki temu można trafić na prawdziwe okazje.

Jednak garderoba to nie tylko biżuteria

Nawet neutralne i proste ubrania nie mogą być kupowane przypadkowo. Kluczowe jest tu skupienie się na znalezieniu idealnie pasujących do sylwetki krojów. Priorytetem musi być wyrównanie proporcji ciała. Z tego powodu warto przymierzać różnorodne ubrania i porównując je ze sobą dokonywać ostatecznych decyzji. Pomoże to w nauce dostrzegania subtelnych różnic, które jednak mają ogromny wpływ na to jak prezentuje się sylwetka. Rozkloszowane sukienki i spódnice mogą być pomocne przy tuszowaniu wąskich bioder. Nadruki i aplikacje optycznie powiększają dane obszary. Z tego powodu bardzo często umieszczane są na ramionach. Z czasem dobieranie konkretnych ciuchów będzie coraz łatwiejsze i bardziej intuicyjne. Jednak niezbędne jest przyswojenie przynajmniej podstawowej wiedzy dotyczącej tworzenia stylizacji. Kolory ciuchów nie mogą być przypadkowe. Najprostszym podziałem jest rozgraniczenie kolorów ze względu na ich temperaturę. Mając urodę w kolorystyce ciepłej należy ograniczyć się do wykorzystywania również takich barw w garderobie. Dzięki temu stylizacja dodatkowo podkreśli wygląd i będzie prezentować się korzystnie.